Reklama
  • Czwartek, 1 maja 2014 (08:05)

    Klaudia Halejcio o roli w serialu "Galeria"

– Moja postać ostro namiesza w życiu głównych bohaterów. Ona dąży do celu po trupach – mówi Klaudia Halejcio o Monice Lauks.

Klaudia

Reklama

Przygotowując się do tej roli, co sobie założyłaś?

Starałam się znaleźć nieco bardziej ludzkie oblicze Moniki. Jej zewnętrzna moc może być tak naprawdę oznaką ogromnej potrzeby miłości i wsparcia. Przygotowując się do pracy na planie, obserwowałam kilka silnych kobiet, które z zewnątrz wydają się twierdzą i niewiele po sobie zdradzają, ale za zimnymi murami skrywa się wrażliwy, pełen ciepła człowiek.

Na celowniku Twojej bohaterki pojawił się Paweł...

Monika, której działania powodują nieoczekiwane zwroty akcji, jest jego asystentką i jednocześnie córką szefa Pawła. Pracują razem, lecz ona chce czegoś więcej. Nie mogę zdradzać szczegółów. Powiem tylko, że powstanie z tego niezła, bardzo pikantna historia.

Gdybyś miała porównać Sarę z „Hotelu 52” i Monikę z „To nie koniec świata!”, to która rola jest trudniejsza?

Każdy serial to zupełnie inna opowieść, różne bohaterki i dlatego ciężko mi je porównywać. Ale zarówno Sara, jak i Monika mają kłopot z poważnymi związkami. Monika sięga jednak po odważniejsze środki. Jest pewna swego i to ona chce rozdawać karty. To postać, która ma w sobie nieco demoniczny pierwiastek. Takie role są zawsze bardzo ciekawe!

Ostatnio sporo się u Ciebie dzieje. Czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem?

Absolutnie nie! Obecnie większość mojego życia to przede wszystkim praca. Jestem na planie zdjęciowym, później mam treningi tańca, ponieważ występuję w „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” raz w tygodniu w show na żywo.

Bardzo lubię tę gorączkę, bieganinę. Czuję, że robię to, co kocham i jestem bardzo wdzięczna losowi, że dostałam taką szansę. Nie zamierzam jej zmarnować. Chcę działać! Na razie mam mnóstwo energii!

» Jaki jest Twój najlepszy sposób na relaks? Oczywiście, gdy znajdziesz na niego czas...

Gotuję, maluję, spotykam się z przyjaciółmi i rodziną. To daje mi siłę, radość i pozytywną energię. Wolny czas poświęcam też nauce. Bardzo przejmuję się moją pracą magisterską. Mam jeszcze trochę czasu, ale chcę być do jej obrony dobrze przygotowana.

Rozmawiał KRAS

Świat Seriali

Zobacz również

  • Michał nie radzi sobie z Patrykiem. Zwierza się ze swoich problemów Karolinie. Kobieta sugeruje, by zwrócił się po pomoc do Klaudii. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.